Domowe galerie ze zdjęć

Dekorując domowe wnętrza, z założeniem stworzenia dzięki dodatkom unikalnej przestrzeni to wyraz indywidualności oraz potrzeby, aby cztery kąty w pełni wrażały swojego gospodarza. To ważne, by czuć się u siebie jak najlepiej. Najlepszym sposobem na niepowtarzalne ozdobienie każdego pomieszczenia są fotografie wyciągnięte z rodzinnego albumu.

Poustawiane w różnych miejscach zdjęcia, przedstawiające najważniejsze momenty z życia domowników, wspomnienia z podróży małych i dużych, chwile oraz osoby, do których wraca się myślami z sentymentem to bardzo intymna dekoracja, ale jedyna, która w pełni potrafi oddać całą paletę emocji. Oprawiając jest w odpowiednio dobrane ramki na zdjęcia, otrzymuje się dodatek do każdego pomieszczenia, mogący wpasować się we wszystkie style wnętrzarskie.

Cienkie, jednokolorowe ramki wykonane z metalu to delikatna wersja odpowiednia do przestrzeni minimalistycznych, industrialnych i modernistycznych. Natomiast bogato zdobione ornamentami ramki, często występujące w postarzanym złocie sprawdzą się w pokojach wyposażonych w antyki. Białe modele przypominające listwy sztukateryjne sprawdzą się w eleganckich i klasycznych wnętrzach, często stylizowanych na szlacheckie dworki; a ramki ozdabiane kryształami i cekinami odnajdą swoje miejsce w pomieszczeniach glamour.

Ramki na zdjęcia od SklepzRamami zazwyczaj są uniwersalne, to znaczy można je zarówno wieszać, ale także mają podpórkę, umożliwiającą postawienie ich na płaskiej powierzchni. Wyraźnym akcentem będzie utworzenie całej galerii fotografii w jednym miejscu. Może być ona tematyczna, na przykład ustawione na salonowej komodzie zdjęcia przedstawiające różne odwiedzone przez domowników miejsca na świecie. Innym pomysłem na motyw przewodni dekoracyjnej galerii są portrety członków rodziny oraz przyjaciół. W tym przypadku świetnie sprawdzą się ramki na zdjęcia okrągłe, gdyż kojarzą się właśnie z drzewami genealogicznymi. Te lepiej będą wyglądać powieszone na ścianie, przy czym można je układać w różne formy, aby dekoracja była ciekawsza.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij