Taśmy z nadrukiem

Taśmy ostrzegawcze i ogrodzeniowe wykonywane są z elastycznego lub sprężystego materiału, są cienkie, o różnych szerokościach i długościach. Najczęściej w biało-czerwone lub żółto-czarne pasy. Produkowane, przechowywane i sprzedawane w rolkach. Takimi taśmami grodzone i oznakowane są place budowy, tereny niebezpieczne, remonty nawierzchni drogowych, prace sprzętu ciężkiego czy nawet tereny prywatne.

Taśma z nadrukiem jest dodatkowym zabezpieczeniem i ochroną przed wszelkimi niebezpieczeństwami dla osób postronnych, ponieważ można na niej umieścić wszelkie przydatne i konieczne informacje. Daje nam to duże poczucie komfortu, gdyż w razie jakiegokolwiek wypadku nikt nie zarzuci nam, że nie zachowaliśmy podstawowych zasad bezpieczeństwa i nie zabezpieczyliśmy terenu, na którym wykonywane są jakiekolwiek prace bądź terenu będącego jakimkolwiek zagrożeniem dla innych.
Jeśli przykładowo kładziemy w ziemi rurociąg, a w tym celu musimy wykopać pas gleby to taki teren możemy oznaczyć taśmą z nadrukiem „Uwaga. Prace ziemne” czy „Uwaga. Głębokie wykopy”. Jeśli budujemy dom to możemy zdecydować się na nadruk w postaci: „Teren prywatny. Wstęp wzbroniony”, a jeśli plac budowy dotyczy rozbiórki obiektu to możemy ostrzec innych, umieszczając przykładowo napis: „Zakaz wstępu. Grozi zawaleniem”.

Taśmy do pakowania paczek i prezentów

Tego typu taśmy to również produkty z cienkiego materiału, o standardowych wymiarach tj. szerokości ok. 48-50 mm i długości 66-70 mm, ale są one dodatkowo nasączane klejem kauczukowym syntetycznym bądź naturalnym. Dzięki temu łatwo przykleimy ją do każdego opakowania, papieru, koperty, pudełka czy kartonu, co będzie tak samo zabezpieczeniem opakowania paczki podczas transportu, jak i plombą przed niepożądanym jej otwarciem przez osoby niepożądane. Co więcej, jeśli skorzystamy z opcji taśmy z nadrukiem, wówczas zyskamy również pewność dostarczenia naszej paczki w przysłowiowej całości, ostrzegając przewoźnika przykładowo napisem: „Uwaga szkło” lub „Nie rzucać”, a w razie zniszczenia zawartości paczki można będzie dochodzić swoich roszczeń.
Rynek oferuje nam także szeroką gamę prezentowych taśm z nadrukiem na różne okazje, w różnorodnych kolorach i z przeróżnymi ornamentami, takimi jak np. w kwiaty, mikołaje, zajączki itp., co jednocześnie pozwoli nam wierzyć, że produkt zostanie odpakowany w odpowiednim czasie.
Każda taśma z nadrukiem to również świetny sposób na zareklamowanie własnej firmy, bo jeśli umieścimy na niej swoje logo, to już z samego ogrodzonego terenu będzie można wyczytać nazwę, a jednocześnie wywnioskować czym firma się zajmuje. Natomiast firmowy prezent zaopatrzony w logo zawsze będzie nam przypominał o tym, kto nim nas obdarował.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij